לקוחות מספרים

avatar

ד''ר יואב מוריץ - כירופרקט

אני מנהל מרפאה לכירופרקטיקה ומזה כשנה נעזר  בתוכנת ניהול המרפאה של חברת טאו-בוקס. בעבר השתמשתי בתוכנת רפיד אימאג' ובמסגרת עבודתי בבית חולים אני משתמש בתוכנת דוקטורס.


אני מוצא כי במסגרת עבודתי השוטפת במרפאה רישום תיק מטופל וחשבונאות התוכנה מבית טאו-בוקס עולה על התוכנות האחרות בהן השתמשתי בכל פרמטר.


התוכנה נותנת מענה לכל דרישה מבחינת ניהול ורישום תיק המטופל. הצוות ישב איתי ו"תפר" את תיק המטופל בהתאם לדרישותיי, דבר זה אפשר לי רישום מהיר, קריא, ונוח של ההיסטוריה הרפואית ומהלך הטיפולים (פחות ניירת ופותר את בעיית שמירת המסמכים הרפואיים לתקופות של שנים כפי שמתבקש משפטית). האופציה של סריקת המסמכים ישירות לתיק המטופל שימושית ביותר לצורך תיעוד של בדיקות דימות, מעבדה או מכתבי רופאים. כמו כן אופציית השוואת הטיפולים עוזרת לקבל תמונה כללית של כל מה שעשיתי עם כל מטופל לאורך סידרת הטיפולים.


מבחינת ניהול לקוח התוכנה יעילה ביותר בתזכור לקוחות על ידי מערכת שליחת SMS אוטומטית, דבר שצמצם את אחוז אי-ההופעה של מטופלים לטיפול בצורה משמעותית.


המערכת מציעה נוחות גישה מכל מחשב בכל מקום בו קיים חיבור לאינטרנט. הגרסה לסמארט-פון ולטאבלטים שימושית ביותר לצורך בדיקת היומן בכל זמן ובכל מקום בטלפון ומאפשרת שימוש נוח בזמן הכנסת פרטי טיפול לטאבלט.


מבחינת החשבונאות המערכת מאפשרת שימוש קל וברור, ללא חזרות מיותרות ומעצבנות על פעולות. חיוב הלקוח מתבצע בקלות ואופן סליקת כרטיסי האשראי מאפשר חיסכון בעלויות לעומת סליקה בתוכנות האחרות (עולה רק 30 ₪ בחודש לעומת בסביבות 100 ₪!).


התוכנה נותנת גם אפשרות לבנות אתר אינטרנט למרפאה או לשלב מספר אפליקציות לאתר קיים (זה מה שאני עשיתי, הוספתי דרך התוכנה אפשרות של קביעת תורים באינטרנט בזמנים ספציפיים).


הפקידה שלי מוצאת את התוכנה פשוטה להפליא וכמות טעויות המפעיל ירדה פלאים לעומת התוכנה הקודמת.


מעבר לכל יש לציין לשבח את שירות הלקוחות היעיל והמהיר. לכל פניה ששלחתי דרך התוכנה (כן, רק צריך לפתוח קריאה דרך התוכנה ואין צורך בהמתנה ממושכת בטלפון) קיבלתי מענה מהיר ויעיל. הם שמחים להקשיב ובמידת האפשר ליישם כל הצעת ייעול שהצעתי.


אין לי כל היסוס בהמלצת התוכנה לעמיתי הכירופרקטורים, תוכנה זו בהחלט שיפרה את תפקוד מרפאתי.


בברכה,


ד"ר יואב מוריץ - כירופרקט
דרך המלח הכפר הירוק

"לאחר כמעט שנה עם סימפלבוקס, אני שמחה להמליץ על העבודה עם התוכנה, שכן באמצעותה העבודה שלנו יעילה וקלה יותר באופן משמעותי - בין אם מדובר בניהול יומן, שימור לקוחות ובין אם מדובר בהנהלת חשבונות.


המעבר אל סימפלבוקס היה חלק לגמרי, ונוכחנו לגלות שהתוכנה מנחה אותנו בכל צעד, כך שאין צורך לזכור פעולות או לבדוק את עצמנו.


התוכנה ידידותית מאוד וקלה לשימוש, ומאפשרת לנו להיות עם האצבע על הדופק מכל מקום ובכל רגע נתון."עלמה דגן – מנהלת חדרי המלח שבכפר הירוקומוסיף על כך נחמן מגן  – הבעלים של חדרי המלח הכפר הירוק:


“העסק שלנו ‘דרך המלח בכפר הירוק’ משתמש בתוכנה של SimpleBox כשנה בקרוב.

התחלנו להשתמש בתוכנה לאחר ש”אכלנו מרורים” עם 2 תוכנות אחרות במשך כ-3 שנים.

התוכנה הנה ידידותית להפליא ואין צורך בתואר ראשון במחשבים על מנת להפעילה על כל תכונותיה.

כמו כן ומתוך נסיון עבר אני מוצא לנכון לשבח את צוות התמיכה בראשותו של אבי אשר תמיד נכון לסייע בפתרון כל בעיה. תוכנה מעולה ממליץ בחום!”


נחמן מגן – דרך המלח הכפר הירוק

avatar

דוד פרלה - רפואה סינית ורפואת עור משלימה

שנים שעבדתי עם פנקסי חשבוניות, ותיקי לקוח בקלסרים.זמן רב תהיתי כיצד ניתן לייעל את העבודה בקליניקה.

קיבלתי המלצה מחבר לעבוד עם SimpleBox ומאז שהתחלתי, העבודה בקליניקה מהירה ויעילה יותר.כל ניהול החשבוניות והסליקה נעשה בצורה קלה ומהירה. את החשבוניות אני שולח במייל ישירות לפציינט או מדפיס על המקום ובסוף החודש שולח את הדו"ח לרואה החשבון שלי (בלחיצת כפתור אחת!). כל נושא התשלומים מסודר בתיקי הלקוח וחוסך זמן יקר מאוד.

התוכנה חסכה לי כסף! למעשה התוכנה כיסתה את עצמה מהשבוע הראשון - עכשיו כל לקוח מקבל תזכורת SMS אוטומאטית יום לפני הפגישה והלקוחות מרוצים מאוד.

נושא נוסף שהעיק עלינו לפני תחילת העבודה עם Simplebox: תיקי המטופלים שצריך להוציא כל בוקר ואח"כ להחזיר למקום תמיד בזבז זמן רב למזכירות. מאז שעברתי ל"Simplebox", אין צורך עוד להוציא תיקים, להחזיר תיקים של מטופלים ולשמור כל מני מסמכים בכמה עותקים.הכול נשמר במחשב בצורה מסודרת ומגובה.

היתרון החשוב מכל: כשאני מחוץ לקליניקה, אני מתעדכן דרך הSimplebox באייפון שלי, מתעדכן או קובע תורים ביומן גם כשאני בדרך הבייתה.

שורה תחתונה: אני מאוד מרוצה מהתוכנה ואין מה לדבר בכלל על השירות – יישר כח!

בכבוד רב,

דוד פרלה-רפואה סינית LAC MSCנדב קתאלי

יצרתי לי בתוכנה טופס תשאול וטופס מעקב משלי, בקלות רבה ובהשקעה חד פעמית של כמה דקות. כך אני בעצם משתמש באותם הטפסים שהייתי רגיל אליהם מקודם.


עכשיו יש לי סדר בקליניקה. הניירת של כל מטופל מסודרת בתיקו האישי, עם המרשמים, המסמכים הרלוונטיים, הפרטים האישיים. בזכות רישום המעקבים אני יכול לעקוב אחרי התקדמות הטיפול ולראות כיצד השתפר מצבו של כל פציינט.


נושא הפורמולות (מרשמים) שגזל ממני זמן לשלוח בפקס ואח"כ לוודא טלפונית שקיבלו, כעת נעשה באופן מהיר ויעיל וכמובן נשאר התיעוד של הפורמולה בתיק המטופל.


העבודה בקליניקה נעשתה הרבה יותר יעילה וקלה.


אני ממליץ בחום על SimpleBox לעמיתי המטפלים ולעמיתי המרצים (התוכנה מאוד עוזרת לי בתחום ההוראה).

avatar

נחום שחר-אנרצ'י רפואה משלימה
אנרצ'י קיימת משנת 2004 ובמשך הזמן עבדנו עם כמה תוכנות.

אין ספק שעד כה מערכת סימפלבוקס היא הנוחה והשימושית ביותר.


היא נותת מענה לכל הצרכים שלנו, החל משליחת SMS ומיילים ללקוחות, ניהול פשוט של תורים, דוחות מפורטים ועוד.


התוכנה מאפשרת להחליף/להוסיף יוזרים, באופן עצמאי, עם הרשאות שונים לפי הצרכים של העסק.

היא מאפשרת להוסיף טיפולים, מחלקות, מטפלים וחדרים ללא הגבלה, להגדיר  ולהתאים כל דבר בקלות רבה.

קל מאוד מאוד ללמוד וללמד אותה.


והכי חשוב השרות-הוא יעיל ומהיר, במשך הזמן היינו צריכים לא מעט התאמות לסוג העבודה הייחודי שלנו, למרות שלא הייתה התחייבות מצד סימפלבוקס הם עשו זאת בצורה יעילה ומהירה ואף הגדילו להבין לעומק את צרכי העסק ולתת מענה יעיל יותר!!!

תודעת שירות ברמה גבוהה, שפחות מאפיינת עסקים בישראל!!!


העונג לי לרשום המלצה זאת


בברכה


נחום שחר-אנרצ'י רפואה משלימה